کرم خراطین خشک

Eisenia fetida

از {{model.count}}
انتخاب وزن:
وزن را انتخاب کنید.
تعداد
نوع
فروشنده فروشنده: attarimola
آماده ارسال ناموجود
100,000 تومان
  • {{value}}
کمی صبر کنید...

روغن خراطین از سالهای دور در طب سنتی آسیا و اروپا ،به عنوان بهترین روش درمان طبیعی برای بزرگ کردن سایز اندام های مختلف بدن مورد استفاده قرار می گرفت. در طب سنتی از روغن خراطین به عنوان جایگزینی مناسب برای تمام کرم های شیمیایی ، بوتاکس و جراحی در جهت افزایش رشد و حجم موضعی عضلات استفاده می شود. لذا اغلب خانمها برای افزایش سایز اندام خود مانند :لب ، گونه ، سینه ، باسن و خط خنده و .... روغن خراطین را استفاده می کنند و آقایان نیز بیشتر برای افزایش سایز آلت تناسلی به سراغ این روغن طبیعی می روند.

محصولات مرتبط

نام: خراطین

نام انگلیسی: Redworm

نام علمی: Eisenia Fetida از خانواده lumbricidae

نام های دیگر: کرم خاکی 

ماهیت: خراطین، کرمی حلقوی است که طول بدن آن به ده سانتی متر می رسد.

بدن خراطین، لوله ای شکل، کشیده و باریک بوده، به صورت عرضی، راه راه قرمز و صورتی است، همچنین سطح خارجی بدن این کرم به سبب داشتن بندهایی بسیار کوچک، به صورت عرضی، شیارشیار به نظر میرسد. قسمت انتهایی بدن خراطین، مایل به مخروطی است. خراطین ساختار اسکلتی داخلی یا خارجی ندارد؛ از این رو بدنی بسیار نرم دارد و می تواند منقبض شود و به آرامی بخزد. 

خراطین، دو جنسی است؛ یعنی هر کرم خراطین، هم جنسیت نر دارد و هم ماده. کمربند تناسلی نسبت به بقیه بدن خراطین، کم رنگ تر است و چندین بند از بدن آن را می پوشاند. کمربند تناسلی در ایام جفت گیری، پررنگ تر می شود. کرم خراطین از  طریق تخم گذاری، تولید مثل می کنند. این کرم ها پس از جفت گیری، با استفاده از کمر بند تناسلی خود محفظه ای بیضی گون و گاه مایل به کروی شکل تولید می کنند و درون هر محفظه، چندین تخم می گذارند. این محفظه ها، ابتدا زردرنگ هستند؛ ولی با بزرگ تر شدن کرم های درون آن، کم کم پر رنگ تر و مایل به قهوه ای می شوند. حدود 23 روز طول می کشد تا کرم ها از تخم بیرون بیایند.

خراطین اغلب از گیاهان فاسدو بدن جانواران مرده تغذیه می کنند. کرم های خراطین می توانند تا چهار سال عمر کنند.

محل زندگی: خراطین در خاک های مرطوب، زمین های گلی و کودهای حیوانی زندگی می کند.

اجزای مورد استفاده و مشتقات: خراطین و روغن خراطین.

طبیعت: درجه اول گرم و تر 

نفخ خاص: برای تقویت باه، به عنوان حجم دهنده آلت تناسلی مرد و سینه زنان.

افعال و خواص: روغن خراطین، جاذب خون است.

اگر بر خراطین نمک بپاشید، مایعی از آن ترشیح می شود که قطور آن در گوش، درد گوش را تسکین می دهد. اگر تعدادی خراطین را با روغن زیتون بپزند، قطور آن در هر گوش، مسکن گوش مخالف است. اگر تعدادی خراطین را در پیه اردک بپزید، قطور آن گوش درد را تسکین می دهد. ضماد خراطین، به رفع نزله، ورم حلق و لوزه کمک می کند. طلای خراطین تازه به مدت سه شبانه روز متوالی، باعث ترمیم اعصاب قطع شده و التیام زخم اعضای عصبی می شود. طلای خراطین تازه با روغن هسته زردآلو، برای رفع بواسیر مفید است.

اگر خراطین را با روغن زیتون حرارت دهید، طلای آن با زفت و برگ درخت گردو، معظم آلت تناسلی مردانه است.

بدل: در برخی از افعال، زالو


دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...